Hydraulický výťah LC Hydro 400 v bytovom dome v Strakoniciach

9. July 2020

Vážení zákazníci,

predstavujeme Vám výťah LC HydroSpace 400 55N, ktorý bol vyhotovený v spolupráci s naším obchodným partnerom, firmou Výtahy Line s.r.o., v bytovom dome na ulici Mírová, č. p. 927 v Strakoniciach.

Výťah je v kategórii LC Elegant, nosnosť 320 kg pre 4 osoby a poskytuje komfort nie len nájomcom domu, ale aj všetkým návštevám a rodinným príslušníkom.


Nasledujúca pochvalná reakcia od nájomcov domu, dokladá ich spokojnosť s realizáciou tohto výťahu:

 
„Dovoluji si touto cestou Vám zaslat svůj pohled na Vámi provedené práce při výstavbě výtahu v našem domě. Jedná se o čtyřpodlažní obytný dům v Mírové ul. 927 ve Strakonicích. Práce byly započaty koncem roku 2019 okolo vánoc. Dokončení prací bylo naplánováno do konce února 2020, tedy v plánované době. S potěšením jsem sledoval připravenost stavebních prací, návaznost jednotlivých stavebních operací, souhru řemesel a organizace práce s ohledem na zde bydlící občany, včetně hluku i úklidu po skončení směny a v neposlední řadě stoprocentní využití pracovní doby. Tato pozitiva mají bezesporu vynikající přístup ve vedení práce a hlavně perfektně promyšlený postup vedoucího stavby. Jeho svědomitý přístup je v dnešní době nevídaný. Veškeré připomínky a naše požadavky byly vždy respektovány a hlavně splněny. Proto přeji do dalšího Vašeho podnikání mnoho úspěchů, dobrých zákazníků a k tomu všemu hodně zdraví.“ 

 


LC HydroSpace je hydraulický výťah, ktorého kabínu dvíha výťahový piest. Silu pro zvdvíhanie dodává elektricky poháňaný agregát, ktorý dopravuje hydraulický olej do piesta.


Tento výťah je 
tichý, ekonomicky výhodný, s jednoduchou údržbou.

Veškeré informácie o výťahu LC HydroSpace nájdete tu.

 

Realizovaný výťah je v následujúcom prevedeniu:

  • Steny kabíny LC Elegant sú vo vyhotovení C098 (Chene de Fil Naturel) doplnené prednými vstupnými portálmi a zadnými rohovými dielmi v PLALAMe F 12PPS – strieborná lesklá. 
  • Dlážku je krytá prírodnou dlážkovou krytinou MARMOLEUM vo farebnom vyhotovení Eiger.               
  • Lesklé nehrdzavejúce madlo je skvelým doplňkom kabíny. 
  • Zrkadlo na zadnej stene kabíny je vo štandardnom rozmere 600 x 900mm.
  • Šachtové dvere sú jednokrídlé vo farebnom odstieni RAL 9010.
  • Kabínové skládacie BUS dvere s 2 okienkami sú z nerez lesku.
  • Štandardne je kabína okolo dlážky vybavená ochrannými lištami z nerezovej oceli vo vyhotovení K400, ktoré sú perforované a tým zaisťujú vetránie kabíny.
  • Súčasťou kabíny je také podhľadové osvetlenie vzor Elegant „D“ z materiálu nerez s LED osvetlením a ovladačový výklopný panel z lesklej nerezovej oceli s čierným tvrdeným polykarbonátovom sklom pre displej.

 

    

L

LC hydro dodávame do nosnosti 1600kg s maximálnym počtom 6 staníc a s možnosťou prepravy 4 až 21 osôb.

Tento výťah odporúčame do nízkych budov s nižšou prevádzkou – bytových domov, administratívnych budov, hotelov, alebo aj pre modernizácie pôvodných výťahov.

Neváhajte sa na nás obrátiť s dopytom, spoločne nájdeme optimálne technické riešenie, zoznámime vás  s možnosťami vyhotovenia a poradíme s designom interiéru.